06.06.2016

Росія (U-21) — Німеччина (U-21), рахунок 0:2: огляд матчу, відео голів (ВІДЕО)

Опубліковано 29.03.16 23:39 Росія (U-21), Німеччина (U-21), рахунок 0:2: огляд матчу, відео голів (ВІДЕО), Новини , TOPNews.

Між тим юнацька збірна Росії не потрапила на чемпіонат Європи.

Росія (U-21) — Німеччина (U-21): рахунок 0:2 на користь німців

Молодіжна збірна Росії на своєму полі поступилася збірній Німеччини. Зустріч проходила в Ростові-на-Дону на стадіоні «Олімп-2» і завершилася з рахунком 0:2.

Огляд матчу ЛЧ-2015/16 Росія (U-21) — Німеччина (U-21)

На 12-й хвилині Деві Зельке відкрив рахунок. На 79-й хвилині Максиміліан Мейер подвоїв перевагу німців.

Свою наступну гру російська «молодіжка» проведе 1 вересня у гостях проти команди Фарерських островів.

Між тим юнацька збірна Росії з футболу (гравці не старше 17 років) перемогла команду Боснії та Герцеговини у відборі на чемпіонат Європи-2016, проте не зуміла потрапити у фінальну стадію турніру.

Матч групи 3 елітного раунду, який відбувся в Тбілісі, закінчився з рахунком 2:1 на користь росіян, у складі яких голи забили Станіслав Лацевич (12-я хвилина) і В’ячеслав Грулев (66-я), у боснійців відзначився Недім Хаджич (25-я). Лацевич отримав червону картку на 76-й хвилині.

Росія (U-21) — Німеччина (U-21): (ВІДЕО голів)

U21 Чемпіонат Європи-2017. Група «7». Росія (U-21) — Німеччина (U-21) — 0:2

Голи: Сельке 12 (0:1). Майєр 79 (0:2).

Росія (U-21): Бородько, Якуба (Гулієв, 70), Живоглядов, Караваєв, Куфтин, Єфремов (Ташаев, 60), Баринов, Зобнина, Зуєв А. Гасилин (Шейдаев, 75), Комліченко

Німеччина (U-21): Велленройтер, Клостерманн (Штарк, 46), Зюле, Тольян, Герхардт, Крістіансен, Брандт (Амірі, 89), Майєр, Дахуд, Сані (Вайзер, 90), Сельке

Попередження: Якуба, 43; Комліченко, 54; Зобнина, 76 — Клостерманн, 40

Турнірне становище в відбірній групі 7:

1. Німеччина — 21 очко (7 ігор);

Короткий опис статті: німеччина росія Між тим юнацька збірна Росії не потрапила на чемпіонат Європи.

Джерело: Росія (U-21) — Німеччина (U-21), рахунок 0:2: огляд матчу, відео голів (ВІДЕО) — Новини — TOPNews.RU